Last updated 30/4/21 10:00 am AEST

Stephen Farthing  (Australia) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Felipe Belmar (Chile) – Waveski – Open Men, Seniors

Pablo Arrouays (France) – Waveski, Kayak HP, Kayak IC – Open Men, New Age

Oceane Lucas (France) – Waveski – Open Women, New Age

Gilberto Filgueira (Brazil) – Waveski – Grand Masters

Kieran McDyre (Ireland) – Kayak HP, Kayak IC – Open Men, New Age

Eamonn Briel (Ireland) – Kayak HP – Open Men, Seniors

Lucy McQueen Jones (UK) – Waveski, Kayak HP – Open Women, Seniors

Steeven Le Bars (France) – Waveski – Open Men, Juniors

Bruce Viaene (SA) – Waveski – Open Men, Seniors

Francois Steyn (SA) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Johann Momberg (SA) – Waveski – Open Men, Masters

Nathan Le Bars (France) – Waveski – Open Men, New Age

Virgile Humbert (France) – Waveski – Open Men, New Age

Igor Silva (Brazil) – kayak HP – Open Men, Masters

Brett Cronin (Australia) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Savannah Campbell (Australia) – Waveski – Open Women, New Age

Sam McQueen Jones (UK) – Waveski – Open Men, Seniors

Rees Duncan (Australia) – Waveski – Open Men, Masters

Ryan Griffith (SA) – Waveski – Open Men, Seniors

Gabriel Landini (Argentina) – Waveski, Kayak HP – Open Men, Grand Masters

Doug Copeland (US) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Fares Djemili (France) – Waveski – Open Men, Seniors

Zack Boyd (US) – Kayak HP, Kayak IC – Open Men, New Age

Darren Bason (Australia) – Waveski, Kayak HP, Kayak IC – Open Men, Grand Masters

Shaun Holmes (UK) – Waveski – Open Men, Masters

Flynn Holmes (UK) – Waveski – Cadets

Ralph Holmes (UK) – Waveski – Cadets

Eloise Holmes (UK) – Waveski – Cadets

Noe Le Meil  (France) – Waveski – Open Men, Juniors

Odei Etxeberria (Basque Country) – Waveski, Kayak HP, Kayak IC – Open Men, New Age

Francois Roesstorff (SA) – Waveski – Open Men, Junior

Mathew Lamont (UK) – Kayak HP, Kayak IC – Open Men, New Age

Rosie Perks (UK) – Waveski – Cadets

Freddie Perks (UK) – Waveski – Cadets

Pippa Perks (UK) – Waveski – Cadets

Mike Wessels (SA) – Waveski – Open Men, Seniors

Brandon Gunderson (USA) – Waveski – Open Men, Seniors

Hugo Morais (Portugal) – Waveski – Open Men, Seniors

Adriana Gonzalez (Argentina) – Waveski, Kayak HP – Open Women, Masters

Matthieu Babarit (France) – Waveski – Open Men, Masters

Caroline Angibaud (France) – Waveski – Open Women

Melissa Farthing (Australia) – Waveski – Open Women, Grand Masters

Jeremias Pavon (Argentina) – Kayak HP, Kayak IC – Open Men, New Age

Eugene O’neill (SA) – Waveski – Open Men, Open Men Adaptive, Masters

Enaut Calvo Gaztanaga (Basque Country) – Waveski, Kayak HP, Kayak IC – Open Men, Cadets

Aiur Illarreta Benaran (Basque Country) – Waveski, Kayak HP, Kayak IC – Open Men, Cadets

Jorge Anchorena (Argentina) – Kayak HP – Open Men, Masters

Francoise Diribarne (France) – Waveski –  Open Women, Masters

Peru Barandiaran (Spain) – Waveski, Kayak HP, Kayak IC – Juniors

Auxtin Illarreta (Basque Country) – Kayak HP – Open Men, Grand Masters

Ricardo Ribeiro (Portugal) – Waveski, Kayak HP – Open Men, Seniors

Maxime Gaborit (France) – Waveski – Open Men, New Age

Bernie Huigsloot (Australia) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Shannon Copeland Baldwin (USA) – Waveski – Open Women, New Age

Walter Tomasetti (Argentina) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Walter Bejanuel (Argentina) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Christian Nicholas Fanderwud (Argentina) – Kayak HP – New Age

Mick Jones (Australia) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Leonardo Miguel Martinez (Argentina) – Waveski – Open Men, Masters

Lou Peter (France) -Waveski – Open Women, Juniors

Atamai Raynaud (France) – Waveski – Open Men, Cadets

Leandro Leiva (Argentina) – Kayak HP – Open Men, Seniors

David Howard (Australia) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Capucine Reneleau (France) – Waveski – Open Women, Cadets

Ezequiel Martinez Francesca (Argentina) – Waveski, Kayak HP – Open Men, Seniors

Wellison Machado (Brasil) – Waveski – Open Men, New Age

Martin Perez (Argentina) – Waveski – Masters

Louis De Lepervanche (France) – Waveski – Open Men, Cadets

Andres Pereda (Argentina) – Kayak HP – Open Men, Masters

Tahiel Quevedo (Argentina) – Kayak HP – Open Men, Cadets

Gauthier  Trarieux (France) – Waveski –  Open Men, Juniors

Arturo Guzman (Puerto Rico, USA) – Waveski – Open Men, Cadets

Luana Lunz (France) – Waveski – Open Women, Cadets

Marceau Duval (France) – Waveski – Open men, Cadets

Lenny Lacrampe (France) – Waveski – Open men, Cadets

Bruno Guazzelli Filho (Brasil) – Kayak HP – Open Men, Masters

Luciano Queiroz (Brasil) – Waveski – Open Men, Masters

Mathis Lacrampe (France) – Waveski – Open Men, Cadets

Ricardo Diniz Camargo (Brasil) – Waveski – Open Men, Grand Masters

Sandra Pienaar (SA) – Waveski – Open Women, Grand Masters

Marcell Fransisco (Brasil) – Kayak HP – Open Men, Seniors

Arthur Seguin (France) – Waveski – Open Men, Seniors